Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA

Prezent dla noworodka. Co wybrać?

Kiedy w rodzinie pojawi się nowy, malutki człowiek, wszyscy pragną zobaczyć go na własne oczy i przytulić. W związku z tym rodzice dziecka mają mnóstwo wizyt rodziny i przyjaciół. Każdy chce również wręczyć bobasowi coś w prezencie. Ale co kupić, żeby było to użyteczne i przydało się powiększonej rodzinie? Dziś dowiesz się tego z naszego artykułu!

Pomysły na prezent dla noworodka

Co kupić na prezent dla noworodka? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które idą w odwiedziny do nowonarodzonego dziecka oraz jego rodziców. W końcu jest to wielkie wydarzenie, a każdy chce pokazać, że dzieli z młodymi rodzicami radość i mocno ich wspiera. Dodatkowo przyjęło się, że do noworodka nie przychodzi się z pustymi rękami. W związku z tym, że maluch skupia się w pierwszych miesiącach życia tylko na spaniu i jedzeniu, warto podarować mu coś, co będzie praktyczne i pomoże rodzicom w nowych obowiązkach.

Prezent dla nowonarodzonego dziecka

Poniżej znajdziesz kilka inspiracji, które podarowane jako prezent z pewnością ucieszą każdego młodego rodzica, ponieważ się przydadzą oraz sprawią radość dziecku, jak i rodzicom. Czego więc szukać?

  • zabawki i gadżety dla niemowląt – mimo że niemowlak nie bawi się zabawkami w pierwszych dniach swojego życia, bardzo szybko przyjdzie taki czas, że zacznie ich potrzebować. W związku z tym warto postawić na gryzkami i grzechotki przeznaczone dla dzieci w wieku 0+ lub 3m+. To samo tyczy się gadżetów. Są to co prawda rzeczy „na za chwilę” jednak przydadzą się szybciej niż ktokolwiek może podejrzewać. do tej grupy przedmiotów możemy zaliczyć pierwsze naczynia, silniki czy gadżety do wózka. W cenie zawsze są też pieluchy.
  • Pamiątki – w natłoku spraw i obowiązków przy maluchu, może zdarzyć się, że świeżo upieczeni rodzice zapomną o czymś takim jak pielęgnowanie wspomnień. Dlatego dobrym prezentem będą także wszystkie gadżety, który mogą pomóc tworzyć piękne wspomnienia – albumy na zdjęcia, pamiątki do wypełnienia w czasie pierwszego roku życia czy odlewy stópek i rączek
  • Przedmioty do pielęgnacji noworodka – może się to wydawać niezwykle prozaiczne, ale po narodzinach dzieci potrzebują specjalnej troski, jeśli chodzi o ich higienę. Dlatego doskonałym prezentem może okazać się także zestaw do pielęgnacji dla dziecka. Przykładem może być Mustela zestaw dla noworodka. W trosce o przyszłych rodziców stworzyła zestaw wyprawowy, który skomponowany jest z delikatnych i naturalnych produktów, które są niezbędne dla dziecka od pierwszego dnia życia.

2022-04-27T18:49:06+02:00