Wszystkie nasze czytelniczki mogą również liczyć na dużą ilość artykułów poświęconych wyłącznie im. Mianowicie zapewniamy bardzo szeroki wybór postów odnośnie mody, urody i innych kobiecych spraw, które dotyczą Was jako kobiet, a nie tylko matek. Pragniemy także uświadomić wielu z Was, że macierzyństwo wcale nie musi oznaczać całkowitego końca poprzedniego życia, w którym spełniałyście się zawodowo czy prywatnie. Wszystkie poprzednie zajęcia można oczywiście kontynuować i absolutnie żadna z Was nie powinna rezygnować ze swoich pasji. Owszem początki wychowywania i dbania o swoje dziecko są bardzo wciągające i angażujące w 100%, aczkolwiek po pewnym czasie przychodzi pewna wprawa, dzięki której możesz ponownie wrócić do ulubionego hobby.

Zatem nasze artykuły będą związane między innymi z kwestiami modowymi, gdzie okres ciąży oraz pierwszych dni matkowania dla wielu kobiet wiąże się z brakiem kobiecości. To w żadnym wypadku nie jest prawda, co udowadniamy na naszym portalu. Pokażemy Wam, że będąc ciężarną również można wyglądać zjawiskowo i zmysłowo, a po samym porodzie nie trzeba od razu zakładać kompletu dresów. Wszystko można rozwiązać, by było Wam jednocześnie wygodnie i praktycznie, a przy tym byście czuły się seksownie. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o sprawy makijażowe i związane z pielęgnacją skóry po urodzeniu dziecka. Na pewno nie można dopuścić do całkowitego zaniedbania ciała, które wymaga regeneracji i właściwego nawilżenia. Co więcej, powróci u nas także motyw ćwiczeń, które zdecydowanie szybciej pozwolą Wam wznowić akcję powrotu do sylwetki sprzed ciąży albo nawet lepszej! Dodatkowo natraficie u nas na cenne wskazówki odnośnie diety, którą można połączyć ze zdrowym odżywianiem dziecka, byście wspólnie mogli zatroszczyć się o organizm i dobre samopoczucie.

Nie zabraknie u nas także spraw związanych bezpośrednio z motywacją i różnymi nastrojami w czasie wychowywania dzieci, które towarzyszą większości kobiet. Zatem nie pozwolimy Wam na ani chwilę zwątpić czy też poddać się w jakimkolwiek aspekcie, dzięki naszym artykułom dostosowanym do Waszym potrzeb, oczekiwań i marzeń.

Rozstępy – jak skutecznie się ich pozbyć i co zrobić, aby nie wróciły?

2019-03-27T11:32:25+01:00

Występowanie rozstępów ma podłożone genetyczne i hormonalne. Zazwyczaj są pozostałością [...]

Rozstępy – jak skutecznie się ich pozbyć i co zrobić, aby nie wróciły? 2019-03-27T11:32:25+01:00